APARTAMENTŲ NUOMA KUNIGIŠKĖSE

Ieškote idealios vietos poilsiui prie jūros? Tuomet jus nudžiugins šiuolaikiškai įrengti apartamentai Kunigiškėse. Tai yra viena patraukliausių vietų poilsiui prie jūros, įsikūrusi tarp Palangos centro ir Šventosios. Siūlome pasinaudoti viena iš mūsų teikiamų paslaugų: apartamentų nuoma Kunigiškėse. Čia jūsų laukia puikus susisiekimas, gamtos apsuptis, nedidelis atstumas iki jūros. Mėgstančius aktyvų poilsį nudžiugins šalia esančiame pušyne nutiestas pajūrio dviračių takas (Palanga–Šventoji) bei pasivaikščiojimo takeliai.

Atstumas nuo apartamentų iki dviračių tako yra vos 0,1 km. Kiti svarbūs objektai taip pat yra visai netoli. Na, o Baltijos jūrą išvysite, nutolę vos per 0,6 km nuo apartamentų. Jūsų laukia ir kiti privalumai: paruošta vieta automobiliui; įrengta vaikų žaidimų aikštelė; patrauklus ir šiuolaikiškas apartamentų interjeras ir idealiai sutvarkyta aplinka. Apartamentai yra unikalioje Palangos vietoje, kuri leis Jums mėgautis gaiviu pušyno oru ištisus metus, kiekvieną dieną, ryte ir vakare.

Kunigiškės itin patraukli ir rami vieta šeimos poilsiui prie jūros. Tai nutolusi nuo miesto šurmulio vieta, supama pajūrio pušynų. Vis dėlto, čia netrūksta ir pramogų poilsiautojams. Kunigiškėse yra SPA centrų, kavinių bei kitų lankytojų traukos objektų. Na, o atstumas iki Palangos centro siekia vos 4,5 km. Palangos širdį pasieksite tiek dviračiu, tiek automobiliu. Taip pat maršrutiniais autobusais, važiuojančiais kas pusvalandį.

Be abejo, negalime nepaminėti ir aktualiausio poilsiautojams objekto – Baltijos jūros ir jos paplūdimių. Pastarieji Kunigiškėse išsiskiria švara ir kur kas mažesniu poilsiautojų srautu. Tai itin patrauklu šeimų poilsiui ar romantiškoms porų išvykoms prie jūros. Kunigiškės yra puiki vieta pabėgti nuo didmiesčių šurmulio, atgauti ramybę, pakvėpuoti grynu pušynų oru. Tuo pačiu, mėgaujantis prabangiai įrengtais apartamentais, kuriuose rasite viską, ko reikia kokybiškam poilsiui.

Mūsų siūloma paslauga, apartamentų nuoma Kunigiškėse, yra puikus būdas praleisti atostogas ar laisvalaikį pajūryje tiek žiemą, tiek vasarą. Vis dar dvejojate, kur poilsiauti prie jūros? Neverta! Pabuskite, pažadinti jūros ošimo ir įkvėpkite gaivaus pušynų oro, mėgaudamiesi ramiu poilsiu prie Baltijos jūros! Kviečiame praleisti atostogas Kunigiškėse!

APARTAMENTŲ REZERVACIJA

Butų nuoma Kunigiškėse

Apartamentai Nr. 8

Butų nuoma Kunigiškėse

Apartamentai Nr. 14

Dviejų miegamųjų apartamentai su terasa

Apartamentai su terasa Nr. 3

Dviejų miegamųjų apartamentai su balkonu

Apartamentai Nr. 7

Apartamentai Nr. 16 „Komfortas“: dviejų miegamųjų apartamentai su terasa

Apartamentai su terasa Nr.17

Apartamentai su terasa Nr.18

Susisiekite su mumis jau dabar ir mėgaukitės nepamirštamomis atostogomis! KONTAKTAI

Sekite mus ,,Facebook” socialiniame tinkle ir pirmieji sužinokite mūsų naujienas! Nendrės10